Nieuwsgierigheid en zelfontwikkeling zijn voor ons heel belangrijk. En een van de manieren waarop we dit doen is lezen en daarover met elkaar delen. En omdat onze boekenkast uitpuilt van de mooie boeken willen we deze ook graag met jou delen. Dus bij deze de uitnodiging een kijkje te nemen in onze boekenkast. Welk boek wil jij lenen?
Ieder brein is uniek en nergens wordt dat zo duidelijk als op ons werk. Over waarom neurodiversiteit op het werk goed is voor iedereen.
Misverstanden en feiten over provocatief coachen. Een provocatieve coach werkt met humor, liefde en uitdaging om de cliënt te stimuleren zich uit te spreken en zijn kracht te bevorderen.
Over de wereldberoemde danseres Isadora Duncan die begin vorige eeuw aan de Nederlandse kust de grootste omwenteling van haar leven beleefd.
Het leven is niet makkelijk voor een vrouwelijke scheikundige in de jaren vijftig. Gelukkig is de briljante Elizabeth niet voor één gat te vangen.
We hebben voor het gemak de boeken een beetje georganiseerd en wat foto’s gemaakt. Kijk wat je interessant lijkt en vertel ons dat. Er staan onderaan deze pagina een formulier waarin je dat, én jouw leestip voor ons, kwijt kan.
Spelen & creativiteit
Team & coaching
Denken
(Persoonlijk)leiderschap
Rollen, Typologiën & Systemisch werk
Bedrijfskunde & procesmanagemanagement