Home – Trainingen – Train-de-trainer In de Hoofdrol!
Leer in één dag werken met In de Hoofdrol en zet deze tool al de volgende dag in.
Marion en Ingrid hebben 10+ jaar ervaring met het geven van trainingen.
Leer werken met In de Hoofdrol!. De methode biedt een leuke en veilige manier om mensen over zichzelf te laten praten. Daardoor geeft het direct zelfinzicht.
In de Hoofdrol! is snel en makkelijk toe te passen in je werk als trainer, coach of leidinggevende. Tijdens de Train-de-trainer maak je uitgebreid kennis met de methode, de werkvormen en de verschillende rollen, zodat je er de volgende dag direct mee aan de slag kunt.
Lees meer over de tool in deze whitepaper.
Een leuke en veilige manier om mensen over zichzelf te laten praten.
Het is niveau overstijgend en het brengt deze ook dichter bij elkaar.
Met een paar opdrachten heb je je investering al terugverdiend!
Je leert de verschillende rollen kennen en gebruik te maken van de diverse werkvormen. Je en krijgt helder voor welke doelen en thema’s de rollen geschikt zijn en wanneer je ze inzet. Daarnaast ontvang je extra werkvormen die niet in de kaartenset zijn opgenomen.
Bekijk de video voor een impressie van het gebruiken van de tool en download de whitepaper.
De open inschrijving train-de-trainer wordt georganiseerd op aanvraag. Laat ons weten dat je geïnteresseerd bent en we nemen contact met je op om e.e.e af te stemmen.
Duur
2 Dagdelen en & 2 online coachgesprekken van 1 uur.
Nader te bepalen.
In-Company of eigen groep? Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken.
Tot 12 deelnemers.
Kosten: € 950,- Ex BTW inclusief kaartenset, lunch, koffie & thee & sapje.
De gebruikers van In de Hoofdrol! zijn enthousiast over de methode en de train-de-trainer. Lees hier hun ervaringen.
Cindy van Son
Son & Klaar
“Sinds eind 2019 werk ik met de methodiek ‘De Kracht van de Verschillen’, een nieuwe en – vanwege haar sterke fundament in de archetypen van Jung – tegelijkertijd beproefde methodiek. De methodiek leent zich goed om teamleden inzicht te geven in hun eigen teamrol én in de rol van anderen in hun team. De logische opzet en het aansprekende artwork zorgen een prettige en laagdrempelige toepasbaarheid bij teamsessies en bij individuele loopbaanontwikkeling.”
Pascal van Dooren
Innovatief leerarchitect, trainer, coach
“Ik gebruik “In de Hoofdrol!” nu al een tijdje in trainingen. Het past perfect bij de door mij ontwikkelde T-Rhino Lego Challenge. Ik gebruik het als introductie en als evaluatiehulpmiddel. Mooi als een methode woorden geeft aan moeiteloze feedback.”
Marjoke Smits
Gemeente Almere
“Het was een heerlijke dag. Zeer aan te bevelen. Jullie enthousiasme, jullie kennis en ervaring hebben mij enorm geïnspireerd. De opzet van de teamrollen en de werkvormen neem ik vanaf nu mee in mijn toolbox. Dus doen! Omdat: Inhoudelijk sterk. Flexibel in vorm. Aansluitend op al aanwezige vakkennis. Top trainers met aanstekelijk enthousiasme. En….
Hartstikke leuk en leerzaam. Een zeer waardevolle uitbreiding van jouw toolbox!”
Danny Smits
Smits Factor
“Ik heb Ingrid ervaren als een vakvrouw. Iemand die staat voor wat ze kent en bevlogen te werk gaat. Ze blijft voortdurend in contact met alle deelnemers om optimale betrokkenheid te realiseren. Marion heeft onwijs veel kennis. Ze weet dat fijn gedoseerd over te brengen zonder je te overladen. Zodra er een vraag is waarbij die kennis ingezet kan worden kun je er van op aan dat je een gedegen antwoord krijgt. Daarnaast is ze enthousiast en enorm open voor alle mogelijkheden.”
Marielle Theeuwes
Kaboja Coach en trainer
“Het was een inspirerende dag. Je maakt kennis met de kaarten door zelf te ervaren wat de verschillende werkvormen kunnen betekenen. Het wordt helder uitgelegd. De trainers staan achter hun product en brengen dit met enthousiasme over. Ik ben blij met de training en de aankoop van de set kaarten.”
Tijdens de In de Hoofdrol! train-de-trainer leer je de methode kennen door eerst zelf te ervaren. Daarna gaan we vanuit deze ervaring met behulp van de achtergrond en theorie van de rollen verdiepen en zelf toepassen. Zo krijg je inzicht in de methode en het gebruiken ervan zodat je de volgende dag er zelf al mee aan de slag kan.
Iedereen heeft unieke kwaliteiten en dat maakt samenwerken een feestje. Wij geloven in het potentieel van ieder individu en de kracht van diversiteit. Met menselijkheid, intuïtie en het gebruik van ervarend leren faciliteren we duurzame verbetering.
Ingrid is Cheerleader & Generaal met een snufje Artiest. Enthousiast, ondernemend, autonoom, doelgericht en duidelijk.
Marion is Dromer & Analist met een randje Artiest. Creatief en out of the box, analytisch, inspirerend en oorddeelloos.
Zie je jouw vraag hier niet of heb je liever gewoon een gesprek over de vragen die je hebt? Laat het ons weten, we vertellen je graag meer.
Ja. De methode is geschikt voor iedereen die met mensen werkt. Je kan als trainer, coach of leidinggevende de methode inzetten zoals deze bij jou en je deelnemers of medewerkers past. Doordat de methode geen test heeft en laagdrempelig is in te zetten zijn vooropleiding of opleidingsniveau niet relevant.
Ja dat kan. Zeker als je een ervaren coach of trainer bent is het ook een tool die je zelf kan leren gebruiken. We merken wel dat wanneer je de train-de-trainer doet je de tool vaak sneller en makkelijker inzet. Je kan de kaartenset hier bestellen. En mocht je dan alsnog de train de trainer willen volgen, dan kan dat natuurlijk altijd!
Ja, we hebben een Whitepaper die je hier kan downloaden. Je kan ook meer lezen op de In de Hoofdrol! pagina.
